Balti noorte korvpalliliiga I etapp

Balti noorte korvpalliliiga I etapp

Saku Korvpalliklubi ja Korvpalliklubi Pärnu ühistiim osales lõppenud nädalavahetusel Balti noorte korvpalliliiga etapil Riias. Eesmärk on anda poistele rahvusvahelisel tasemel kogemusi ja pluss olla ka konkurentsis võistkonnaga. Esimesel etapil osalesid Sakust kuus ja Pärnust viis mängijat. Treeneritena juhendavad võistkonda Märt Raam ja Mait Käbin.
Mängude tulemused:
27.10
Saku KK/KKPärnu vs Basketbaola Klase 51:52 (Andreas 17p, Jesper 15p, Robin 7p, Robin Mattias 6p, Arthur Künnapuu 2p, Marten 2p, Daniel 2p). Esimeses mängus muutusime ise lõpus lohakaks ja lasime vastased järgi ning ei suutnud lahendada 1-3-1 maa ala kaitset. Kasulik õppetund!
Saku KK/KKPärnu vs Ridzene 64:57 (Jesper 20p, Andreas 19p, Robin Mattias 8p, Joosep 4p, Daniel 4p, Robin 2p, Arthur Künnapuu 2p, Marten 2p, Armin 2p, Arthur Kukkur 1p). Olime ees suuremalt aga lasime viimasel veerandajal vastased järgi.
28.10
Saku KK/KKPärnu vs Marupe 2 78:15 (Marten 12p, Joosep 12p, Andreas 11p, Jesper 9p, Robin Mattias 8p, Arthur Kukkur 7p, Armin 7p, Martin 6p, Daniel 6p). Eeldatavalt oli vastas kõige nõrgem tiim ning kõik said enesekindlust ja piisavalt mängida.
Saku KK/KKPärnu vs Kraukla VEF 57:56 (Jesper 24p, Andreas 14p, Robin Mattias 12p, Daniel 6p, Martin 1p). Väga kasulik mäng ning tasavägiliselt lõpuni. Vastastel oli lõpus veel võimalus aga kolmepunktivise keeras rõngast välja.
29.10
Saku KK/KKPärnu vs Stockholm Alvik Basket 65:63 (Robin Mattias 24p, Jesper 17p, Andreas 9p, Daniel 6p, Marten 5p, Arthur Künnapuu 2p, Robin 1p, Joosep 1p). Taas kõva lahing ning suutsime vastaste maa ala pressingu vastu mängida lõpuni.
Kõik mängud olid väga kasulikud ning arendavad, sest Eestis sellist kaitset iga kord ei kohta. Pärnu poisid on statistikas esirinnas (seal ka kaks möödunud suve Eesti U15 koondise kandidaati) aga kõige tähtsam, et tiim sulandus kokku. Meie poistel on neilt õppida ning tiimi ei ole, kui su kõrval ei ole kaitses tuge ning vahetusi peab ka saama teha. Hetkel on tabelis 4 võitu ja 1 kaotus ning järgmine etapp toimub veebruaris.🏀👍
Võistkonna parimateks mängijateks valiti esimesel etapil Jesper Roman (Pärnust) ja Daniel Udre (Sakust).
Suured tänud kõikidele toetajatele, kes aitavad antud võistlusest osa võtta noorkorvpalluritel. Suured tänud Willenbrock Baltic OÜ, Rain Künnapuu ja Saku Õlletehase AS (toetas joogiveega ja spordijookidega). Suured tänud ka Danieli vanematele, kes aitasid laupäeval transpordiga, sest treener Mait oli sel päeval Pärnus, kuna mängija Robin Miklas osales bowlingu võistlustel.