Eesti meistrivõistluste U14 ja Miniklassi mängud.

Koolivaheaja viimasel päeval olid võistlustules Saku KK mini (2012 ja hiljem sündinud) ja U14 (2010 ja hiljem sündinud) poiste tiimid. Toimusid Eesti meistrivõistluste 2. divisjoni mängud.
U14 poisid mängisid täna Tallinnas Kristiine spordimajas kaks mängu. Olime mängudel üheksa mängijaga, sest paar poissi veel vaheaja reisidel. Esmalt alistasime kindlalt TalTech BS/Altiuse tiimi tulemusega 82:40 (Mathias 24p, Jan Marten 15p, Gregor 13p, Hannes 8p, Martten 8p, Mark 6p, Stefan 4p, Oliver Markus 2p, Silver 2p)
Päeva teises mängus kohtusime tugeva TalTech BS/RIM tiimi vastu ning enne mängu langes veel üks võtmemängija meil ära, kuna kurtis põlvevalu. Poisid olid aga valmis ning saime algedu 19:10 avaveerandi lõpuks (poolaeg meile 37:24). Teisel poolajal väsisime, sest mängisime seitsme mängijaga. Pidasime vastu ning võit meile numbritega 66:64 (Gregor 30p, Hannes 11p, Silver 9p, Mathias 9p, Mark 7p). Tublilt võitlesid kaitses ja rünnakul ka Martten ning Stefan.
Viimsis mängisid meie miniklassi poisid. Seal saavutasid meie poisid samuti kaks võitu. Esmalt alistasime KK Viimsi U12 Valge tiimi seisuga 67:15 . Päeva teises mängus olid meie poisid paremad Lahemaa KKst seisuga 71:43 .
Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes käisid meile kaasa elamas ning aitasid transpordiga!