EST-LAT-LTU ühisliiga esikoht!

EST-LAT-LTU ühisliiga esikoht!

Eile lõppenud Madona Karika turniiril saavutas Saku KK/KK Pärnu ühisvõistkond U16 vanusegrupis väga tubli esikoha. Viimases mängus alistati Riia Basketbola Klase I võistkond tulemusega 83:62. Kokkuvõttes saavutasime ka EST-LAT-LTU ühisliiga esikoha. Võistkonda kuulusid pildil vasakult Martin Kotkas, Robin-Mattias Indres, Andreas Pärn, Aleks-Aron Kose, Jesper Roman, Ron-Jakob Eensalu, Daniel Udre, Marten Viilop, Sepo Kalmet, Arthur Künnapuu ja treener Märt Raam.
Saku KK U14 võistkonnal läks viimane mäng täna hommikul ka hästi, sest alistati kohalik Madona võistkond tulemusega 48:39. Kokkuvõttes väga tubli 4. koht.
Antud liiga andis poistele palju juurde ning välisvõistkonnad pakuvad alati erinevaid kaitseformatsioone, kus mängijana sa pead pidevalt mõtlema, et mis on järgmine käik.
Suured tänud Danieli ja Sten Anderi vanematele, kes käisid kaasa elamas poistele! Täname ka KK Pärnu treenereid veelkord hea koostöö eest. Edasi on plaan minna U16 poistega BBBL finaalturniirile, mis toimub 17.-19. mai Valmieras. Seal mängivad Top 8 tiimid.