Intervjuu Howard Frieriga

Intervjuu Howard Frieriga

INTERVJUU | Vene noortele eesti keelt õpetav Howard Frier mitmel rindel rabamisest, noorte arendamisest ja Wembanyamast

Howard Frier on tulnud Eesti meistriks omal ajal nii mängijana kui ka naiste liigas treenerina. Nüüd on tal ees uued ambitsioonikad väljakutsed erinevates liigades. Saku I liigas on Frieri juhendada TSA/Tallinna Ülikooli meeskond ning Saku II liigas Saku Korvpalliklubi. 

Suvel sai Rakvere Tarva eesotsas sihikule võetud meeste meistriliiga projekt, kuid see väljakutse peab siiski veel ootama. Miks Rakvere Tarvas meistriliigasse ei jõudnud, sellest Frier saladust ei teinud. Hea treener jõude seisma ei jäänud ning nüüd veab Frier klubisid nii Saku I kui ka II liigas ja ühtlasi on toimekas mees ka liikumisõpetaja.

Korvpall24.ee portaal käis mõlemas liigas mehe tegemisi novembri alguses vaatamas. Olgugi, et ollakse viimaste hulgas, siis targa ja järjepideva treenimisega on Frier kindel, et võidud ei lase ennast kaua oodata. Võidu võti peitub noorte arendamises ning selles vallas on tal meeskondades ka abimehi. Muuhulgas rääkis Frier ka oma tütre kõrgest lennust USA-s, noorest NBA staarist Victor Wembanyamast ning kust tema treenerina lisatarkust hangib.

Meie esindusvõistkonna ja 7.-12. klass tüdrukute treener Howard Frier annab korvpall24-le intervjuu! Meie soovime ikka jõudu ja jaksu treener Howardile