Lõppenud nädalavahetus 29-30.09

Lõppenud nädalavahetus 29-30.09

Saku Korvpalliklubi erinevad võistkonnad olid lõppenud nädalavahetusel võistlustules. Meeste esindusvõistkond osales 29.-30. september turniiril Läti Vabariigis Kandavas. Saku sõprusvald kutsus turniirile “Kandava Acrons Cup”. Meie tiim sai kolm kasulikku mängu enne algavat Saku II liiga põhiturniiri. Reede õhtu kohtuti sõprusmängus BC Ventspils/Spars vastu ning kaotusnumbrid 50:99 . Teisel päeval kohtuti turniiri raames poolfinaalis Kandava BJSSiga ning kaotusnumbrid olid 52:70. Kolmanda koha mängus kaotasime BK Jaunpilsile tulemusega 74:97. Suured tänud Saku vallale, kes võimaldas sõita antud turniirile.

Võistlustules olid ka meie noorkorvpallurid. Saku KK U16 poisid (2008 ja hiljem sündinud) mängivad sel hooajal Eesti meistrivõistlustel II divisjonis, sest nädalavahetusel saime II kvalifiktsioonis ühe võidu ja kaks kaotust. Võistkonna koosseis on uuenenud ning teine divisjon ongi meile hea karastus, kus treener saab arendada kõiki mängijaid. Laupäeval alistasime KK Viimsi U15 tiimi tulemusega 57:48. Päeva teises mängus tundsime TalTech BS/RIM paremust seisuga 45:79 . Täna kaotasime tugevale Rae SK/Kiili SK-le tulemusega 33:82 .
Saku U12 poisid (2012 ja hiljem sündinud) osalesid Keila Cup´il. Mõlemal päeval saime 2 tugevat ja kogemusterikast mängu. Oli näha, et turniiri edenedes väsisime aga poisid olid tublid ja võitlesime lõpuni. Turniir oli hea algus hooajale ning õpetlik eesootavateks Eesti meistrivõistluste mänguteks. Töötame edasi!
Kasulikud mängud said ka meie TU14 (2010 ja hiljem s.) tüdrukud. Kuigi tuli tabelisse kaks kaotust, siis tüdrukud võitlesid väga tublilt.
Pühapäeval mängisid ka meie 2. klassi õpilased. Treener Ralf Lainevool kutsus meile külla Altiuse korvpalliklubi võistkonna. Tulemusega 26:22 olid paremad Altiuse poisid. Kõige tähtsam oli laste mängurõõm ja saal oli kaasaelajaid täis.
Suured tänud lapsevanematele, kes aitasid ja olid valmis aitama transpordiga ning poolehoidjatele. Tänud ka Saku Õlletehasele kes varustas meid vee ja spordijookidega.