Nädalavahetusel pidasime koguni 10 mängu

Lõppev nädalavahetus oli klubi jaoks väga mänguderohke. Mängukogemust saadi mikroliigast meeste Rahvaliigani ning võistlused toimusid Tallinnast, Tartusse ja sealt Orissaareni välja. Kokku toimus 10 mängu, kus meie saldoks jäi 6 võitu ja 4 kaotust.

Alustame kõige pisematest. Meie Mikroliiga (2012 ja hiljem sündinud poisid) osalesid oma elu teisel võistlusel, nimelt toimus II Mikroliiga etapp Laulasmaal. Tuleb poisse väga kiita, sest kõik kolm mängu suudeti võita. Poisid on tublisti edasiläinud ja areng on viimase kuu ajaga olnud märgatav. Eriti on just paremaks mindud kaitses, mis üheks olulisemaks võidufaktoriks. Loomulikult tuleb iga trenniga juurde kindlust palliga toimetamisel.

Saku KK – TalTech BS/Altius 58-30; Saku KK – SK Nord Aid/Cramo 65-32; Saku KK – Lääne-Harju KK 66-28

Meie minikorvpallurid (2010 ja hiljem sündinud poisid) pidid Laupäeval toimunud kahes mängus uues Kindluse spordihoones vastaste paremust tunnistama. Esimeses mängus jäime alla tabeli liidrile Viljandi SK/KK QUERCUSele tulemusega 37:67 . Teises mängus jäime kohe mängu alguses KK Pärnu vastu kümne punktilisse kaotusseisu ning kätte me neid enam ei saanud. Võit suvepealinna tiimile tulemusega 26:33 . Pühapäeval tuli meile Järveküla kooli saalis vastu Rapla KK. Saime samuti õpetliku kaotuse 43:58 . Mängud näitasid, et mille kallal on vaja tööd teha. Järgmine mini etapp on meie tiimil 6. veebruaril Sakus.

Tubli esituse tegi Saku KK U14 poiste tiim, kes käis pühapäeval Tartu Ülikooli spordihoones mängimas järjekordset põhiturniiri mängu. Vastu tuli Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus. Saime mängu alguses kohe jooksma ning poolajaks oli edu 49:26 . Teisel poolajal ei saanud treener Märt kasutada meie korvialust tugitala Tristanit, sest mängija kurtis sõrme valu (väike mõra aga õnneks lähevad Eesti meistrivõistlused väiksele pausile). Teine poolaeg kulges võrdsemalt aga lõpptulemus meile 80:54 . Kõik poisid võitlesid väga tublilt ning andsid endast parima.
U16 poiste etapp toimus laupäeval Orissaares. Läksime etapile vastu perfetktse hooaja pealt, nimelt oleme põhiturniiri alustanud viie võiduga viiest mängust. Päeva esimese kohtumises oli oodata väga raske mängu SK Nord Aid/Cramo 2007 vastu ja nii see ka läks. Mäng käis tõususega ja mõõnadega. Kui avaveerandaja võitis vastane 19-23, siis poolajaks olime peal juba meie tulemusega 38-34. Oma suurima edu saavutasime kolmanda veerandaja keskel, kui juhtisime 48-39. Siis jätkas oma suurepärast mängu Marten Alles, kes tolleks hetkeks oli tabanud juba viis kolmest. Kolmel järjestikusel rünnakul tabas ta oma kuuenda, seitsemenda ja kaheksanda kolmese ning väga kiiresti oli mäng taaskord viigis. Sealt edasi hoidis kerget initsiatiivi vastane, kuid viimasele minutile läksime siiski viigiseisult. Mängu saatuse otsusas ära Marten Alles, kes tabas oma üheksanda kolmese ning vedas oma tiimi raskele 79-82 võidule meie üle. Tegemist oli valusa kaotusega meile, aga tuleb müts maha võtta vastaste liidri Allese ees, kes oma meeskonda täna vedas.
Peale rasket mängu saime puhata 15 minutit, mis loomulikult on taastumiseks olematu aeg. Väga raske oli poisse ka järgmiseks mänguks häälestada, sest just kaotasime tasavägise mängu väga valusalt. TalTech BS/Haabersti SK oli meile paras pähkel. Esimeste minutite järel läksime kiirelt juhtima 17-3. Peale seda otsustas treener teha julgeid vahetusi, mille tõttu vahe sulas ja esimese veerandaja järel olime peale ainult ühe punktiga. Mäng jätkuks tasavägiselt, küll meie kerge initsiatiiviga ning suutsime mängu lõpuks 60-56 võita. Statistika ja tulemustega saab tutvuda korvpalliliidu kodulehel.
Mehed jätkasid Rahvaliiga hooaega täna Peetris, kui kohtusime Eurofasteners võistkonnaga. Mäng kulges üsna madalaskooriliselt. Olime napilt parimad igal veerandajal ning võitsime mängu 59-43. Saime kahe kaotuse kõrvale kuuenda võidu, millega hetkel kuulume ka tabeli tippude hulka. Järgmine mäng toimub juba 19. detsembril, kui kodusaalis võõrustame väga tugevat Puhhide võistkonda. Tule meile kaasa elama!