NG Cup

NG Cup

Saku Korvpalliklubi võttis lõppenud nädalavahetusel osa Rakveres toimunud New Generation’s Cupist. Osalesid U13 poisid (2011 ja hiljem sündinud) ning U16 (2008 ja hiljem sündinud) poisid. U16 tiim teeb Balti liiga tasemel koostööd Korvpalliklubi Pärnuga ja treener Mait Käibiniga. Tiimis osalevad pooled Saku poisid ja pooled Pärnu poisid. Eesmärk on anda poistele tugevaid mänge ning olla konkurentsis. Samuti saavad mängijad ja treenerid üksteist täiendada!
Turniiri avapäeva esimeses mängus alistas Saku KK/KK Pärnu võistkond Riia Basketbola Klase tulemusega 84:48.Päeva teises mängus oli põnev lahing Keila KK vastu ning poolajal olime maas 21:28. Teisel poolajal saime oma mängu paremini käima ning võidunumbrid meile tulemusega 49:43.
Teisel päeval alistasime põnevas mängus Ventspils Sparsi tulemusega 62:54. Õhtul alistasime Tartu Ülikooli tulemusega 83:53.
Täna toimunud finaalis jäime A. Kraukla Vefi vastu maha kolmandal veerandajal 40:52 aga maaala kaitse tulemusel tegime 12:0 spurdi. Kogu mäng meile tulemusega 70:63.
Saku KK/KK Pärnu võidukasse ühistiimi kuulusid Martin Kotkas, Robin Miklas, Arthur Künnapuu, Jesper Roman, Andreas Pärn, Arthur Kukkur, Mathias Merilai, Robin Mattias Indres, Sepo Kalmet ja Daniel Udre. Võistkonda juhendasid treenerid Märt Raam ja Mait Käbin.
Saku KK U13 poisid said viis kõrge tasemelist mängu ning täna oli väga võitluslik 3.-4. koha mäng Rakvere Spordikooli vastu. Vastane oli parem tulemusega 34:48. Sellised mängud arendavad ja kasvatavad paksu naha.
Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes käisid meile kaasa elamas!!