Nordi turniir, 27.-29.12

Täna lõppes SK Nordi korraldatud aastalõpu korvpalliturniir U15 poistele (2008 ja hiljem sündinud). Viimane otsustav mäng SK Nord/Cramo II tiimi vastu oli väga põnev. Esimese veerandaja võitsime meie tulemusega 24:11 aga teise veerandi võitsid samade numbritega Tallinna poisid. Poolaeg viigis 35:35 ning kõik jätkus punkt-punktis. Lõpus olime kindlamad ja võidunumbrid meile tulemusega 64:58 (otsustavas mängus skoorisid Egert 25p, Tristan 17p, Tom 9p, Mathias 6p, Daniel 5p, Arthur Künnapuu 2p). Turniiri tabeli lõpuks oli kolmel tiimil 4 võitu ja 1 kaotus. Parema korvide vahega sai esikoha KK Viimsi, teine koht SK Nord/Cramo I tiimile ja meile aasta lõpuks tubli 3. koht. Kolmanda koha saavutanud tiimi kuulusid pildil alt vasakult Egert Jurin (valiti tiimi parimaks mängijaks), Arthur Künnapuu, Gregor Riimand, Mattias Vardja, Karl Vahenõmm, Sepo Kalmet. Ülevalt vasakult Daniel Udre, Tom-Simion Treiman, Armin Rõuk, Tristan Sokolov, Arthur Kukkur, Mathias Merilai ja treener Märt Raam.

Suured tänud peakorraldaja Mart Uuehendrikule, kes kutsus meid turniirile. Saime viis väga kasulikku ja arendavat mängu. Kogemusi said ka poisid, kes on vähemate kogemustega.

Suured tänud lastevanematele ja kõikidele, kes käisid meile kõigil kolmel päeval kaasa elamas.