PU16-klassi 2. divisjoni Eesti meistrivõistluste mängud

Laupäeval toimusid Sakus PU16-klassi 2. divisjoni Eesti meistrivõistluste mängud .

Päeva esimeses mängus tuli Saku KK tiimile vastu ühtlase koosseisuga tabeli liider Rakvere Spordikooli võistkond. Me ei saanud selles mängus kaitset tööle ning vastased said palju kiireid korve ning tunnistasime Rakvere paremust tulemusega 64:95. Statistika: https://www.basket.ee/et/pu16/157/ajakava-ja-tulemused/?gid=2024157002 .
Päeva teises mängus tuli meile vastu tabeli teine asetus Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus. Esimene veerand kulges põnevalt – 17:20 Tartule. Tänu tugevale teisele veerandajale saime poolajaks eduseisu 41:28. Teine poolaeg oli samuti võitluslik aga vastast päris lähedale me ei lasknud. Võidunumbrid meile tulemusega 76:67. Statistika: https://www.basket.ee/et/pu16/157/ajakava-ja-tulemused/?gid=2024157005 .
Edasi jätkuvad Eesti meistrivõistluste mängud uuel aastal, kui 27. jaanuar mängime teise ringi mängu võõrsil SK Haapsalu vastu. Hetkel on meie võistkond tabelis neljandal kohal 4 võidu ja 3 kaotusega.
Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!