Saku II liiga

Teisipäeval alustas teist ringi meie esindusvõistkond Saku II liigas. Esimesel veerandajal saime ilusti jooksma ning olime ees 19:10 . Edasi olid Rakvere mängijad kaitses aktiivsemad ning vastased said teisel poolajal 20ne punktilise eduseisu. Pidime tunnistama vastase paremust tulemusega 57:75 (meie poolt viskas pildil olev Roland Lilleõis 27 punkti ja võttis 12 lauapalli. Rakvere resultatiivseim oli nende tagamängija Karl Ristna 21 punktiga – kolmesed 7/4).

Uus mäng toimub järgmisel pühapäeval, 21. jaanuaril kell 16.00 Saku valla spordikeskuses, kui külla tulevad Haapsalu Herilased. Esimeses ringis jäime samuti neile suurelt alla 45:82 . Treenime ja oleme valmis ning tulge meile ikka kaasa elama.

20. jaanuaril osaleb Saku valla korvpallimeeskond Eesti valdade talimängude alagrupiturniiril Ülenurmes. Vastu tulevad Võru vald, Kohtla-Järve linn, Kohila vald ja korraldaja Kambja vald.