Saku KK 2023/24 hooaja tutvustus

Saku KK 2023/24 hooaja tutvustus

Saku Korvpalliklubi sissejuhatus hooajasse 2023/24. Hooaega alustab kuus treenerit: Märt Raam, Viktor Kurušev, Ralf Lainevool, Eliise Pajumets, Kert Kukk ja Howard Frier. Kõige suurem samm on see, et Saku KK-l on nüüd esindusvõistkond. Tiim hakkab mängima Saku II liigat ja peatreeneriks tuleb suurte kogemustega Howard Frier, keda abistab Egon Kotsar. Tiimis hakkavad mängima U16-U18 noormängijad ja endised Saku KK nn “vilistlased”. Võistkond on heaks kasvulavaks meie noortele ja alati on põhjust meie mänge vaatama tulla.
Lisaks osalevad Saku KK poiste võistkonnad U19, U16, U14, U13, U12 noorte meistrivõistlustel. U19 poiste (2005 ja hiljem sündinud) tiimi treener on Viktor Kurušev. U16 (2008 ja hiljem sünd.) ja U14 (2010 ja hiljem sünd.) poiste tiimidega tegeleb treener Märt Raam. U13 (2011 ja hiljem sünd.) ja U12 (2012 ja hiljem sünd) poistega tegeleb treener Kert Kukk. U14 ja U12 tüdrukuid juhendab treener Eliise Pajumets. 2. klassi rühma treener on Ralf Lainevool (grupis osalevad nii poisid, kui ka tüdrukud). Hetkel oleme uue 1. klassi poiste ja tüdrukute rühma treeneri otsingul.  Soovime luua 8.-12. klassi tüdrukute korvpalli treeninggrupi, mille juhendajaks saab Howard Frier.
Samuti osaleme mitmetel turniiridel. Augusti lõpus osalevad U12, U14 ja U16 poisid traditsioonilisel Jõhv/Järve karikal. 01.-03. september osaleme Eesti-Läti ühisliiga esimesel etapil Rakveres: U16 poisid osalevad seal Saku KK/KK Pärnu ühis tiimiga ja eraldi veel U12 Saku KK tiim. 08. septembril  kell 15.00 avame Nurme tänaval välikorvpalli väljaku, millele panid õla alla Betoonimeister OÜ, Lions LC Saku, Saku valla spordikeskus, Saku Õlletehase AS, Kalle Suitslepp, Kaur Lohk, Peeter Loopere ja Andres Kukk. Sel päeval toimub Saku vald liigub projekti raames ka tänavakorvpalliturniir. Mängivad U12, U15 ja täiskasvanud tiimid. Samuti toimuvad erinevad võistlused.
 
Üleskutse ettevõtetele, kes soovivad  reklaamida oma ettevõtet väliväljakul või spordikeskuses võistluste ajal palun võtke ühendust Korvpalliklubiga info@sakukk.ee.
Täname kõiki toetajaid, kes on aidanud Saku KK-d, sest korvpall on siin vallas väga populaarne: Saku Õlletehase AS, Betoonimeister OÜ, Saku vald, Saku valla spordikeskus, Saku Ehitus OÜ, Melian Grupp OÜ, Artender OÜ, Jarmo Luht, Viljo Konsap ja Marelle Möllits. Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes on käinud transpordiga aitamas, kui on olnud võistlused väljaspool Sakut.