Saku KK-le tuli külla BC Kalev/Cramo II

Teisipäeval 23.01,  toimus meie klubil järjekordne mänguvoor Saku II liigas. Saku KK-le tuli külla BC Kalev/Cramo II. Oli teada, et vastane avaldab terve mäng kaitse survet ning peame kohanema ka maa-ala pressinguga. Kui kolm veerandaega mängust kaotasime 3-5 punktiga, siis saatuslikuks sai kolmas veerandaeg, mille kaotasime 16:29. Kogu mäng külalistele tulemusega 50:75. Meie poolt 34 pallikaotust, oli liiast aga kiita tasub meie nooremaid poisse, kus Sander Kuimet viskas 11 punkti ja võttis 6 lauapalli. Roland Lilleõie poolt 10 punkti ja 8 lauapalli. Aktiivsed olid ka 15-aastased Daniel ja Martin.
Vastaste poolt oli resultatiivsem Tobias Ander Olde, kes viskas 18 punkti ja võttis 8 lauapalli.
Uus proovikivi juba uuel teisipäeval (30.01), kui külla tuleb meile TalTech BS/FENSTER. Mängu algus Saku valla spordikeskuses on kell 18:15. Ootame taas kõiki kaasa elama!
Fotod: Juri Udre (arhiiv)