Saku mängis Viimsi vastu

Eile olid Tallinna meistrivõistlustel võistlustules Saku KK 2009 ja hiljem sündinud poisid. Kohtusime Tallinna Südalinna kooli võimlas KK Viimsiga. Mäng oli palavas võimlas väga põnev, sest poolaeg lõppes viigiliselt 34:34. Teise poolaja alguses olid vastased aktiivsemad ning kolmanda veerandi lõpus jäime taha 39:47. Põnevust jagus edasi, sest mäng läks lisaajale (normaalaeg viigis 55:55). Oli võitlust ja tahet kogu meie tiimil ning kogu mäng Saku KK-le tulemusega 63:61 (meie poolt skoorisid Martin 27p, Otis 14p, Mathias 10p, Kristof 8p, Ott 4p). Kõik said platsil oma võimaluse ning võideldi väga tublilt.
Edasi ootab 2009 poisse B-vanuseklassi finaal teisipäeval, 4. juunil kell 15:45 ning vastu tuleb TalTech. 2007 ja hiljem sündinud poisid mängivad A-klassi pronksi peale samal päeval kell 17:30 ja vastu tuleb TalTech/Haabersti SK. Mõlemad mängud toimuvad Tallinna Õismäe Ring Sport spordihoones.
Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes käisid meile kaasa elamas ja aitasid transpordiga!