Tallinna meistrivõistlused

Eile mängisid Tallinna meistrivõistlustel Saku KK 2007. ja hiljem sündinud poisid. Nelja võistkonna osalusel turniiril kohtuti viimases mängus Tallinna Spordiakadeemiaga. Avapoolajal jäime kaotusseisu 29:44. Teisel poolajal suutsime kaitsemängu parandada ning neli minutit enne lõppu vähendasime vahet 61:65-le. Kogu mäng siiski pealinna võistkonnale tulemusega 65:74 (Daniel 18p, Martin 13p, Mathias 11p, Arthur Kukkur 9p, Arthur Künnapuu 7p, Sepo 3p, Otis 3p, Kristof 1p). Tublilt tegutsesid kaitses ka Mattias ja Rasmus.
Edasi peab meil uuel nädalal toimuma kolmanda koha mäng ning vastane ilmselt KK Viimsi.
Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes aitasid transpordiga ja käisid meile kaasa elamas!