U14 pääses I divisjoni!

Saku KK U14 poisid (2008 ja hiljem s. poisid) alustasid lõppenud nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustega. Toimus II kvalifikatsioon, kus pandi paika tiimid, kes mängivad 1. divisjonis ja kes langevad 2. divisjoni. Meil oli vaja jõuda oma grupis kahe tugevama tiimi hulka, et Eesti meistrivõistluste põhiturniiri mängida Eesti 8 parima võistkonna hulgas.
Laupäevases esimeses mängus tuli vastu Audentese SK. Mängu algus oli meie poolt krobeline, aga teine poolaeg saime jooksma ning võidunumbrid meile tulemusega 88:56 (meie poolt skoorisid Egert 32p, Tristan 12p, Markus 11p, Tom 8p, Daniel 8p, Mathias 6p, Marcos 4p, Rasmus 3p, Martin 2p, Sepo 2p). Päeva teises mängus alistasime SK Haapsalu kindlalt tulemusega 112:32 (Markus 20p, Egert 17p, Mathias 14p, Tristan 14p, Daniel 11p, Tom 10p, Rasmus 10p, Marcos 6p, Kristof 4p, Sepo 4p, Martin 2p).
Enne pühapäevast mängu Tartu Ülikooli/Tartu Bussikeskuse vastu oli selge, et kahe hulgas oleme kindlasti ning jätkame Eesti meistrivõistlusi 1. divisjonis. Tänane mäng Tartu vastu oli tõeline thriller. Juhtisime 3. veerandaja keskel 43:29 ja sel hetkel treener otsustas teha suuremaid vahetusi, et anda kõigile võimalust mängida. Meile tekkis ebakindlus ning 3-4 pallikaotuse järel oli seis 45:43 veel meile. Kokkuvõttes saime õpetliku kaotuse teisel lisaajal tulemusega 74:78 (Egert 22p, Tristan 21p, Tom 14p, Daniel 13p, Marcos 2p, Markus 2p).
Kokkuvõttes oli väga õpetlik nädalavahetus ning tore on mängida taas meistrivõistlusi. Tiimis on juures ka paar uut mängijat ning tööd treeningutel on vaja teha kõvasti.
Suured tänud kõigile lastevanematele ja meie fännidele, kes käisid kahel päeval Audentese spordikeskuses meile kaasa elamas!👍🙂🏀