U14 poisid Viimsis

U14 poisid Viimsis

Pühapäeval olid võistlustules taas Saku KK U14 poisid (2010 ja hiljem sündinud). Viimsis toimunud 2. divisjoni viimasel põhiturniiri etapil kohtusime taas TSA ja KK Viimsi U14 Must tiimiga.
Esimeses mängus saime ilusti jooksma ning olime TSAst paremad seisuga 69:24 (meie poolt skoorisid Mathias 24p, Ott 9p, Gregor 9p, Hannes 7p, Mark 5p, Silver 5p, Kristo 4p, Martten 4p, Oskar 2p).
Päeva teises mängus kohtusime KK Viimsi U14 Must tiimiga ning esimesel 30ndal sekundil lõppes meie raudvaral Mathiasel kahjuks mäng, kuna ta vigastas raskelt hüppeliigest. Edasi võitlesime tublilt aga jõudu kahjuks meil ei jätkunud ning vastane oli parem tulemusega 40:57 (meie poolt Mark 15p, Kristo 9p, Gregor 7p, Silver 5p, Hannes 2p, Oskar 2p). Kõik kaheksa poissi võitlesid ja andsid endast parima.
Hetke seisuga on raske play-offi jõuda, sest Viimsi (üks mäng TSAga neil pidada) ja Raega oleme kokkuvõttes korvide vahega miinuses. Pole hullu midagi – poisid on saanud kõva hooaja ning koormus läks viimasel kuul väga suureks, kus kolmel nädalavahetusel olid järjest mängud.
Suured tänud lastevanematele, kes käisid kaasa elamas ja aitasid transpordiga!