Viimane II liiga mäng ja 31.10. toimuv kodumäng

24.10. mängis Saku KK meeskond Saku II liiga neljanda vooru mängu võõrsil TalTech BS/FENSTERi vastu. Mängu algus oli taas rabe aga esimese veerandaja kaotasime 17:19 . Poolajaks rebis vastane ette 12ne punktiga. Taas oli meie murekohaks pallikaotused – neid kogunes 38 ja vastastel 14. Väsisime teisel poolajal ning Taltech oli meist parem tulemusega 54:77. Positiivselt näitas meie U19 vanuseklassi mängija Kermo Kand, kes viskas 18 punkti (3p 6/4, 2p 3/2). Statisika: https://www.basket.ee/…/mees…/3/ajakava-ja-tulemused/… .
Nüüd kõik Saku korvpallifännid uuel teisipäeval, 31. oktoobril kaasa elama Saku valla spordikeskusesse, sest toimub meie esimene ametlik Saku II liiga kodumäng. Kell 18:30 algusega mängul tuleb meile külla Keila Korvpallikooli tiim. Hoidke meile pöialt!👍